Praca tygodnia: nakładka menedżera klastrów, Birmingham 2022

Z przyjemnością przedstawiamy szczegółowe informacje na temat najnowszej pracy tygodnia – zasilane globalnym sportem – co jest ekscytującym wakatem dla menedżera klastrów nakładki w Birmingham 2022, aby zarządzać wszystkimi aspektami planowania, projektowania, dostawy i usuwania/przywrócenia wszystkich miejsc konkurencji i bezkonkurencyjnych w ramach klastra, w tym zdarzenia testowe.

W lipcu 2022 r. Birmingham będzie gospodarzem XXII Commonwealth Games, największej imprezy wieloosobowej w Anglii od 10 lat. Około 6500 sportowców i urzędników drużynowych z 71 Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka narodów i terytoriów w całej Wspólnoty spotka się podczas 12-dniowej obchodów sportu i kultury. Wydarzenia odbędą się w Birmingham i West Midlands, zabawiając znacznie ponad milion biletowanych widzów i docierając do globalnej publiczności o wiele więcej niż miliard.

Birmingham 2022 szuka doświadczonego menedżera klastrów nakładek, aby zarządzać wszystkimi aspektami planowania, projektowania, dostawy i usuwania/przywrócenia wszystkich miejsc konkurencji i bezkonkurencyjnych w ramach klastra, w tym zdarzenia testowe.

Kluczowe Obowiązki

Zarządzaj zespołem kierowników projektów nakładek, projektantów, inżynierów, wsparcia CAD, dostawą VDO

Partnerzy, zasiedziały pracownicy miejsc i inni przydzielani do klastra na wszystkie fazy projektu.

Zapewnij przywództwo i rozwój zespołu klastrów nakładek poprzez wszystkie fazy projektu.

Zarządzaj i koordynuj z partnerami lokalnymi władzami/lokalnymi zespołami integracyjnymi i starszymi zespołami integracji w zakresie kompilacji kapitałowej, zapewniając przejrzystość obowiązków dostawy, śledzenia i rozwiązywania problemów.

Współpracuj z konsultantami ds. Projektowania i inżynierii podczas faz planowania w zakresie opracowywania zakresu i projektów. Zarządzaj konsultantami na miejscu podczas faz dostarczania i usuwania/przywrócenia.

Koordynuj z zespołami obszaru funkcjonalnego, aby opracować zakres i dostarczyć, aby spełnić wymagania dotyczące czasu gier dla każdego miejsca w klastrze, zapewniając, że udogodnienia są odpowiednie do celów dla grup klientów.

Ściśle współpraca z zasobem projektowania działu VDO, prowadzenie i zarządzaj miejscem

Proces planowania operacyjnego (VOP) w imieniu Departamentu VDO w celu zidentyfikowania zasad planowania miejsca, potwierdzenia założeń podstawowych projektów, ustanowienia poziomów usług i wymagań dotyczących zakresu i zakresu zakresu oraz wyników uzgodnionych.

Ściśle współpracuj z zespołami lokalnymi w celu planowania, rozwoju zakresu i dostawy.

Zgłoś, zarządzać i rozwiązywać ryzyko i problemy dla miejsc w klastrze.

Rozwijaj, zarządzaj i utrzymuj budżety dla każdego miejsca w klastrze.

Zarządzaj specjalnymi projektami, ponieważ odnoszą się do rozwoju nakładek zgodnie z wymaganiami.

Opracuj, zarządzaj i utrzymuj harmonogramy dostawy/buduj programy dla każdego miejsca w klastrze.

Zarządzaj i koordynuj zakres prac niezbędnych klientów; w tym sponsorzy transmisji hosta, partnerów komercyjnych i gier

Zgłoś i aktualizować Federację Gier Wspólnoty Narodów (CGF) i innych istotnych interesariuszy z postępami, śledzeniem, rozwiązywaniem problemów itp.

Upewnij się, że wymagania Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka nakładki są planowane, opracowywane i dostarczane bezpiecznie i zgodnie z przepisami dotyczącymi BHP.

Zarządzaj wszystkimi dostawami wymaganymi do uzyskania odpowiednich ustawowych podpisów i zgodności z kodeksem regulacyjnym (bezpieczeństwo i bezpieczeństwo, planowanie, kontrola budynku, inżynieria strażacka, bezpieczeństwo żywności/higieny i zarządzanie tłumami) dotyczące projektowania, planowania i dostarczania nakładek.

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

Kwalifikacje zawodowe związane z projektem z doświadczeniem po kwalifikacji

Dobrze rozwinięte umiejętności CAD; AutoCAD i Revit

Doskonałe pisanie raportów, możliwości projektowe i umiejętności komunikacyjne.

Wcześniejsze są nakładki i projektowanie w wielu sporach gier wielofunkcyjnych jest niezbędne

Wykazano zdolność i doświadczenie w pracy z władzami ustawowymi, takimi jak planowanie, kontrola budynku i licencjonowanie w celu uzyskania wymaganych zatwierdzeń

To stanowisko podlega kontroli rejestru karnego z Ujawnienia i Usługę Zachwytu.

Birmingham 2022 to organizacja o równych szansach, a pewny siebie pracodawca. Zachęcamy do aplikacji ze wszystkich środowisk i społeczności.

Aby uzyskać pełny opis stanowiska, a także szczegółowe AC Milan Koszulka informacje na temat składania wniosku, kliknij tutaj.

#B2022 #Birmingham2022 #Careers #commonwealthGames #jobsinsport #SportSjobs

Praca tygodnia jest wniesiona dzięki uprzejmości Global Sports (GlobalsportSjobs), wiodącej na świecie specjalistycznej platformie kariery międzynarodowej branży sportowej.

#SportsvenueBiz

#SportSvenuebusiness – wiodąca światowa platforma dla wiadomości, poglądów i rozwoju branżowego

ALSD International, wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Hospitality Sector, odbędzie się na stadionie Anfield Club w Liverpool Football Club w dniach 12-13 października. Wydarzenie obejmie konferencję na wysokim poziomie koncentrującą się na tym, jak zwiększyć dochody dzięki nowym kompilacji, przebudowie i ekspansji usług, a także poprzez najnowsze osiągnięcia technologii i F&B, a także pomysły na odzyskanie zagubieniaPrzyjdź z powodu pandemii Covid-19. Oprócz wystawy prezentującej najnowsze produkty, usługi i rozwiązania, wydarzenia sieciowe i zakulisowe wyjazdy na Anfield, Everton’s Goodison Park i M&S Bank Arena.

#Alsdinternational – Europe One & Only Event for Premium Seat & Hospitality Sector

#ALSD – Prowadzenie branży siedziby premium od 30 lat