Vancouver, Berlin ogłoszony jako gospodarze Laver Cup 2023 i 2024

Vancouver i Berlin zostali nazwani miastami gospodarzy na Puchar Laver odpowiednio w 2023 i 2024M, po kompleksowym i konkurencyjnym procesie licytacji przed tym wrześniowym wydarzeniem na O2 w Londynie.

Laver Cup zostanie wystawiony na Rogers Arena w Vancouver w dniach 22-24 września 2023 r., Podczas gdy Berlin Mercedes-Benz Arena będzie gospodarzem Laver Cup LOSC Lille Koszulka w dniach 20-22 września SL Benfica Koszulka 2024 r. Londyńska agencja Sports Consultancy przeprowadziła proces licytacji.

powiązane historie

Najnowsze na temat wpływu Covid na sport: nowy sezon NFL, bez ograniczeń Covid

2022 Finały WTA zmierzające do Fort Worth w Teksasie

U.S. Open Staction Sales, Hospitality Records

BNP Paribas Open Partners z lokalizacją Steve Furgal International Tennis Tours

U.S. Open, aby podnieść pomoc na Ukrainie w całym turnieju

„Naszym marzeniem dla Laver Cup było połączenie najlepszych graczy na świecie-rywalów przez cały rok-jako koledzy z drużyny, aby uhonorować wspaniałe legendy przeszłości i wprowadzić spektakularny i konkurencyjny tenis do nowych miejsc”-powiedział przewodniczący Laver Cup Tony Godsick. „Gdy piąty Laver Cup odbył się w Londynie we wrześniu i dzisiejszym ogłoszeniu, jesteśmy na dobrej drodze do realizacji naszej wizji tego, co jest obecnie niezwykle popularnym wydarzeniem w kalendarzu tenisowym”.

Kanada miała trzech graczy rywalizujących o świat drużynowy w Laver Cup Competition: Felix Auger-Aliassime, Denis Shapovalov i Milos Raonic. Vancouver, wraz z gospodarzem sportu Vancouver Partnership, odbył się liczne międzynarodowe wydarzenia, w tym Grand Prix Figure Final Final, 2019 World Junior Hockey Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Championships, 2019 olimpijska kwalifikator siatkówki i coroczne Światowe Rugby Sevens. Niedawno został mianowany gospodarzem Pucharu Świata FIFA 2026 i gospodarzem Imwórz Igrzysk Invictus 2025.

„Widząc, jak najlepsi gracze na świecie spotykają się tutaj na boisku w Vancouver, wnosi do naszego miasta zupełnie nowy poziom tenisa” – powiedział prezes i dyrektor generalny Vancouver Royce Chwin. „Vancouver podnosi naszą grę, przyciągając wydarzenia sportowe na najwyższym poziomie do naszego miasta, a Laver Cup to kolejna niezwykła konkurencja, aby zwiększyć harmonogram”.

Obecna niemiecka gwiazda, światowa nr 2 Alexander Zverev, jest czterokrotnym mistrzem Laver Cup w ramach Team Europe. Mercedes-Benz Arena zaprezentowała wielu międzynarodowych artystów, a także Euroleague Final Four w 2009 i 2016 roku, NBA i NHL.

Trzydniowy konkurs Laver Cup stawia sześciu najlepszych graczy z Team Europe, kapitan Bjorn Borg, przeciwko sześciu wiodącym graczom z zespołu, prowadził Johna McEnroe. Laver Cup zadebiutował w Pradze w 2017 r. I od tego czasu obracał miejsca docelowe między Europą a światem, wystawione w Chicago w 2018 r., Genewa w 2019 r., Boston w 2021 r. I w 2022 r., W tym roku w Londynie w Londynie.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

You Might Also Like

Leave a Reply