Bazelmans AV instaluje głośniki Bose Arenamatch w PSV Philips Stadion

Philips Stadion, dom, jeden z najlepszych profesjonalnych klubów piłkarskich w Holandii, stał się pierwszym miejscem na świecie, w którym zainstalowało Arenamatch Deltaq Lousspeaker Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Line Głośniki użyteczności z Bose Professional.

Bazelmans AV audio, wideo i oświetlenia Bazelmans AV zakończyła instalację głośników Bose na stadionie 35 000-najemności w Eindhoven w Holandii, w czasach rozpoczęcia pierwszej gry drużyny drugiej połowy sezonu na początku Barcelona Koszulka tego roku.

Wiljan Bazelmans, dyrektor komercyjny Bazelmans AV, z siedzibą w Veldhoven w Holandii, powiedział:

Projektowanie systemu dźwiękowego powstało specjalnie dla Philips Stadion. Połączenie najnowszych profesjonalnych głośników Bose, wzmacniaczy energetycznych i procesorów sygnałowych umożliwia Philips Stadion odtwarzanie wysokiej jakości muzyki za pośrednictwem tablic głośników, jednocześnie dostarczając wyraźnie słyszalne ogłoszenia głosowe na każdym miejscu w miejscu.

Philips Stadion w Eindhoven w Holandii, zawierający tablice linii głośników Arenamatch Deltaq i głośniki użytkowe ArenAmatch z Bose Professional

Nowa linia głośników Bose Professional Arenamatch została zaprojektowana w celu zapewnienia lepszej jakości dźwięku, konsystencji, jasności wokalnej i elastyczności dla miejsc na świeżym powietrzu, takich jak stadiony sportowe, areny, ośrodki rozrywkowe na świeżym powietrzu i gdzie indziej. Bose Professional ogłosił uruchomienie Arenamatch, aby zbiegać się z odsłonięciem instalacji w Philips Stadion. Współpraca jednorazowa z Bose Professional była możliwa dzięki sojuszowi Heijmansa, ABC Finance, Bazelmans AV i PSV.

Dyrektor handlowy Philips Stadion, Frans Janssen, skomentował:

Projektowanie systemu dźwiękowego Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka powstało specjalnie dla Philips Stadion. Pudełka dźwiękowe i sprzęt są SSC Napoli Koszulka najwyższej jakości. Zwiększa to postrzeganie meczów PSV odbywających się tutaj na poziomie Ligi Mistrzów – poziomu, na którym chcemy być.

System obejmuje następujące komponenty Bose Professional: 128 ArenAmatch Outdoor Line Module, 56 AreAramatch Utility Amu206 i 24 ArenAmatch Utility Amu108, a także ponad dwa tuziny głośników RMU105 i RMU208. Ponad 50 wzmacniaczy sieciowych PowerMatch PM8500N i PM4250N napędza system Philips Stadion, który jest zarządzany i zoptymalizowany przez tuzin procesorów EX-1280C EX-1280C.

Zamknięcie głośnika ArenAmatch Utility z Bose Professional, zainstalowane w Philips Stadion w Eindhoven w Holandii

Główny obraz (TOP): Philips Stadion w Eindhoven w Holandii, zawierający tablice linii głośników ArenAmatch Deltaq i głośniki Utility ArenAmatch z Bose Professional

ALSD International – europejskie wydarzenie poświęcone sektorze Premium/VIP/Club Siedzib i gościnności – przyjeżdża na stadion Croke Park w październiku, gdzie mówcy z całej Europy i Ameryki Północnej zapewnią wgląd w to, jak zwiększyć przychody dzięki nowym kompilacji , remonty i ekspansje usług, a także najnowsze oferty F&B i technologii.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie poświęconym sektorowi Premium/VIP i hotelarstwa

#SportsvenueBiz

is

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply