Job of the Week: Sales Executive, Leicester Tigers

Cieszę się, że możemy przekazać Ci szczegółowe informacje na temat najnowszej pracy w tygodniu – zasilanym globalnym stanowiskiem sportowym – co jest ekscytującym wakatem dla dyrektora ds. Sprzedaży w Leicester Tigers , Najważniejszy klub Union Rugby w kraju ze srebrnymi oprogramowaniem zarówno w konkursach krajowych, jak i europejskich.

Z siedzibą w Mattioli Woods Welford Road, największym wyznaczonym klubowym stadionie rugby w Anglii oraz najbardziej znanym domu sportu w tym kraju, Leicester Tigers pozostaje najbardziej udanym klubem w historii kwitnącej, konkurencyjnej i udanej struktury ligi.

Klub ma ekscytującą okazję dla dyrektora ds. Sprzedaży do dołączenia do zespołu biletowego. Wybrany kandydat zostanie oskarżony o promocję i sprzedaż ofert klubu za pośrednictwem inicjatyw grup grupowych, kampanii taktycznych telesales i zarządzania kontami grupowymi; w tym wizyty zasięgowe i klubowe/szkolne.

Dodatkowe obowiązki obejmują między innymi:
Sprzedawanie ukierunkowanej ilości produktów i ofert grupy, takich jak bilety na dni grupowe, shakers flagi, straż honoru, kliniki trenerskie i Big Bot, a jednocześnie nadąża za i przekraczając ustalone KPI;

Budowanie relacji z podstawowymi grupami interesariuszy i rachunkiem z kontem, aby zmaksymalizować ich zaangażowanie, roczne wydatki i gwarantują powtarzanie działalności;

Będąc pierwszym punktem kontaktowym dla grup; rozpoznanie niezbędnego Southampton FC Koszulka kontaktu w każdej grupie i reprezentowanie marki w wyjątkowy sposób;

Na bieżąco z produktami i zmianami, aby upewnić się, że firma zapewnia najbardziej odpowiednie doświadczenia w najlepszych cenach i w najlepszym momencie;

Dostępny w dni meczowe w celu planowania i realizacji doświadczeń grupowych, aby zagwarantować najlepszą obsługę klienta; w tym wykonywanie wycieczek stadionowych do dużych grup i konfigurację sprzętu Day Match;

Rozwijanie nowych relacji z klientami poza obecnym obszarem zlewni;

Identyfikacja nowych możliwości/produktów dochodowych, aby pomóc w rozwoju istniejącej Everton FC Koszulka bazy klientów;

Zrozumienie konkurencji, branży i na bieżąco z trendami rynkowymi;

Przyleganie do procesu sprzedaży, dodawanie i zarządzanie danymi w systemie CRM klubu w celu zagwarantowania czynności i notatek klienta/potencjalnych klientów;

Wprowadzanie sprzedaży do systemu CRM i odpowiednio komunikowanie tych sprzedaży z większym zespołem sprzedaży;

Wykonanie wszelkich innych obowiązków i zadań wymaganych przez kierownictwo, które znajdują się w możliwościach Postopporta.

Kogo szukamy:
Dla nas w Leicester Tigers jest to, że wprowadzamy najlepszych ludzi do naszego środowiska.

Wybrany kandydat powinien być w stanie wykazać zdolność aktywnego i konsekwentnego wykazywania wartości klubu:

Najpierw klub: Aby pamiętać o sukcesie „zbiorowego” we wszystkim, co robią;

Trudne: przyjąć ciężką pracę i być niezachwianym w ich zastosowaniu i skupieniu;

Passion: aby naprawdę dbać o swój wkład i to, jak wpływają one w swojej roli;

Driven: Aby zademonstrować głód rozwoju osobistego i zawodowego; rzucając wyzwanie sobie i otaczającym ich tych.

Pracując w środowisku szybkiego i wysokiej intensywności, odnoszący sukcesy kandydat będzie potrzebował możliwości myślenia na nogach, wydajnego priorytetu obciążenia pracą i atakowania wyzwań.

Kluczowy:

Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży telesales lub obsługi klienta

Wcześniejsze doświadczenie w spotkaniu KPI i/lub podstawowych terminów

Wcześniejsze wrażenia korzystające z dokumentów Google/Microsoft i e -maila

Elastyczne podejście, z przyjemnością w weekend i wieczory w razie potrzeby

Możliwość uzyskania ulepszonego certyfikatu RFU DBS.

Uprawniony do pracy w Wielkiej Brytanii

Pożądany:

Pełne i ważne prawo jazdy w Wielkiej Brytanii

Pochodzenie lub silna wiedza na temat Unii Rugby

Wcześniejsze doświadczenie w kasie lub korzystaniu z zaawansowanego systemu biletów

Wcześniejsze doświadczenie w prezentacji/zarządzaniu dużymi grupami dzieci/dorosłych

Czego możesz się spodziewać w zamian:

Konkurencyjna pensja początkowa

Począwszy od 24 dni rocznego urlopu rocznie + wakacje bankowe

Ekscytujące i trudne środowisko pracy w Kawasaki Frontale Koszulka świecie sportu

Lokalizacja: Mattioli Woods Welford Road Stadium, Leicester.
Typ kontraktu: stały, pełny etat.
Wynagrodzenie: 20 000 £ + 15 000 £ OTE

Aby uzyskać pełny opis stanowiska i zastosować, kliknij tutaj.

Praca tygodnia jest dostarczana przez Global Sports (GlobalsportSjobs), wiodącej na świecie specjalistycznej platformy kariery międzynarodowej branży sportowej.

ALSD International oferuje całoroczne spostrzeżenia i nauki na temat zwiększania dochodów poprzez nowe kompilacje, remonty, ekspansję usług, siedzenia premium, gościnność, F&B, technologię i ponowne otwarcie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniższy baner…

Najnowsza edycja ALSD International była prowadzona przez Liverpool Football Club 6-7 września 2021 r. I odbyła się konferencja na wysokim szczeblu z ponad 40 profesjonalnymi mówcami branżowymi o wysokim kaliber, prezentując produkty i usługi prezentujące halę wystawową, a także NetworkiWydarzenia NG w Everton’s Goodison Park i M&S Bank Arena.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector
#ALSD – Prowadzenie branży siedziby premium przez ostatnie 30 lat
#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla wiadomości, widoków i rozwoju branżowego