Glendale wybiera HOK, aby poprowadził modernizację Gila River Arena

Miasto Glendale ujawniło, że światowa firma architektoniczna i inżynierska, HOK, została wybrana do poprowadzenia modernizacji Gila River Arena. Miejsce przez miasto, a także obsługiwane przez ASM Global, najważniejszą administrację lokalizacji, a także firmę usługową, lokalizacja 18 000 miejsc zakotwicza żywą 223-akrową dzielnicę rozrywki Westgate Home Entertainment.

Wybór HOK, który ma 24 biura na całym świecie, jest pierwszym krokiem w ponownym inwestowaniu miasta z powrotem na arenę, aby zachować konkurencję na arenie przez następne 20 lat. Rynek rozrywki domowej znacznie się zmienił, ponieważ Gila River Arena otworzyła swoje podwoje w 2003 roku.

Uzupełnienia zmodernizują obiekt, zapewniając światowej klasy lokalizację opcji z najnowocześniejszymi innowacjami, a także zaktualizowanymi udogodnieniami gości.

Kevin Phelps, menedżer miasta Glendale, powiedział:

Jesteśmy wyjątkowo zachwyceni w świetlanej przyszłości, gdy rozwijamy obiekt, a także na nowo odkrywamy, jak ludzie doświadczają Gila River Arena. Wprowadzenie wiedzy lidera rynku, Boca Juniors Koszulka takiego jak HOK, jest ważne dla zapewnienia znacznie większych szans na osiągnięcie pełnego potencjału.

Phelps dodał, że modernizacja sprawi, że Glendale przyciągnie w wybitnych działaniach krajowych i światowych:

Nasza współpraca z ASM na całym świecie, a także HOK pomoże zdefiniować następne pokolenie domowych doświadczeń rozrywkowych w Glendale, ponieważ obsługujemy naszą społeczność, region, a także gości. Rozumiemy, że jeśli zrobimy to dobrze, możemy wyprodukować wysoce zintegrowaną lokalizację, która sprawi, że falą na rynku, przekraczając oczekiwania wykonawcy, a także oczekiwania dla widzów.

HOK to światowy projekt, architektura, inżynieria, a także firma zajmująca się planowaniem. Sports + Entertainment + Home Entertainment Method specjalizuje się w stylu aren, stadionów, piłkarskich, placówek treningowych, a także domowych ośrodków rozrywkowych. HOK był odpowiedzialny za kilka najważniejszych postępów w sporcie, rozrywce domowej i branży hotelarskiej.

Nowe początki

Gila River Arena została opracowana jako wielofunkcyjny obiekt, w którym mieściła się zespół Arizona Coyotes NHL. Coyotes nie będą już grać na arenie po zakończeniu sezonu w tym roku. Podczas szeroko zakrojonego i konkurencyjnego procesu wyboru HOK wykazał, że zarówno twórczo, jak i technicznie biegły do osiągnięcia celu Glendale, jakim jest ponowne wyobrażenie o arenie, gdy nie służy już jako miejsce hokeja.

Rashed Singaby, główny starszy projektant pracy w HOK, powiedział:

Gila River Arena od dawna jest ważnym czynnikiem przyczyniającym się do kultury miasta Glendale, a także gospodarki. Patrzymy w przyszłości, aby współpracować z miastem, a także ASM na całym świecie, aby ponownie wyobrazić sobie arenę przyszłym fanom, a także widzom, zapewniając jednocześnie ożywioną domową rozrywkę dla regionu.

HOK ma doświadczenie w przyjmowaniu istniejących obiektów, a także przekształcania ich z czynnikiem „wow”, jednocześnie integrując teraźniejszość, a także w przyszłości, wierząc w doświadczenie gości, udogodnienia fanów, zaplecze domowe, a także żywność, a także opcje napojów .

Partner miasta, ASM Worldwide, jest najważniejszą administracją lokalizacyjną, a także biznesem usług, a także wiodącym na świecie producentem doświadczeń rozrywkowych domowych. Światowy lider lokalizacji, a także techniki wydarzeń, a także zarządzania, elitarna sieć lokalizacji firmy obejmuje pięć kontynentów, z portfolio znacznie ponad 325 na świecie wielu prestiżowych areny, stadionów, konwencji i centrów wyświetlaczy, a także solidarne miejsca sztuki.

Chuck Steedman, wiceprezes wykonawczy ds. Techniki, a także postępu ASM Global, powiedział:

ASM Worldwide jest zachwycony, że Hok prowadził wizję architektoniczną tego projektu. Zajmowaliśmy się HOK na temat wielu innych projektów areny, więc rozumiemy, że wprowadzają one know-how, a także dzielą wizję Glendale dla areny jako najważniejszego miejsca docelowego na żywo w obszarze metropolitalnym. Rozumiemy, że HOK może zapewnić miasto światowej klasy styl, umożliwiając arenę zaoferowanie niezwykłego, a także trwającego katalizatora w Westgate Home Entertainment District, mieście, a także całej dolinie.

ASM na całym świecie obsługuje różne areny w całym kraju, które zostały odnowione, a także są niezwykle udane, a także opłacalne. Obejmuje to miejsca skupione głównie na pokazach, a także wydarzeniach, takich jak T-Mobile Center w Kansas Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka City, znalezione w dzielnicy Power & Light Home Entertainment. Wraz z ASM Global, HOK był częścią zespołu w stylu śródmieścia areny, pełniąc funkcję jednej z głównych firm architektonicznych w T-Mobile Center w 2007 roku. Lokalizacja była niezbędnym elementem zmiany centrum Kansas City, który jest teraz miejscem docelowym Dla odwiedzających, a także punktu dumy dla miasta.

Steedman dodał:

Zarówno T-Mobile Center, jak i Gila River Arena sążywe serca, a także kotwice w swoich domowych dzielnicach rozrywkowych. Nawet bez specjalistycznego najemcy franczyzy sportowej, T-Mobile Center kwitnie, a także przyciąga najlepszą rozrywkę w domu online, a także pokazy na świecie.

Westgate Home Entertainment District
Westgate Home Entertainment District założył się wokół areny po jej opracowaniu, a także urósł do najważniejszego miejsca rozrywki w West Valley. Jest to lokalizacja, w której ludzie spotykają się na posiłki, życie nocne, zakupy, wydarzenia sąsiedzkie, biznes, koncerty, imprezy sportowe, Bayern Munich Koszulka a także więcej.

Dan Dahl, dyrektor Yam Properties of Arygine Estate, powiedział:

Miasto Glendale było doskonałym partnerem dla Westgate, a także popieramy jego decyzję o wzięciu areny w nowym interesującym kierunku. U podstaw Westgate to domowa dzielnica rozrywkowa, a także staramy się wprowadzić elastyczną mieszankę zakupów, posiłków, a także empirycznych najemców. Między innymi w 2022 roku witamy Popstroke, pomysł na golfa z 36-dołkowym obiektem, a także spragniony lwiowy gastropub w składzie Westgate.

Wyższe dystrykt sportowy, a także Home Entertainment District w Westgate nadal się rozwijają, a także obejmują najlepsze golf, pustynne kasyno diamentów, a także Crystal Lagoons Island Resort, która jest obecnie budowana z oczekiwaną datą otwarcia na początku 2023 roku.

Sport i Home Entertainment District są już największe w określaniu Arizony. Praca modernizacyjna Gila River Arena pokazuje, że Glendale będzie kontynuował inwestycje w okolicy, pomagając mu uświadomić sobie, że jest to największy na południowym zachodzie.

Następnym krokiem będzie rozpoczęcie satysfakcjonującego między uroczystościami w celu ustalenia nadrzędnych celów pracy. Następnie HOK ustanowi koncepcje stylu koncepcyjnego, które będą ramami do ponownego wyobrażenia sobie miejsca, poprawy go w przypadku doświadczeń w domu w domu, a także zarobków przez dziesięciolecia.

Źródło i obrazy, uprzejmość: City of Glendale / Hok

Sportowa firma lokalizacja organizuje, a także dostarcza ALSD International, coroczne seminarium i wystawę, a także dzielnicę 365, ze szczególnym uwzględnieniem dochodów dzięki nowym kompilacji, uzupełnieniu i ekspansji usług, poprzez siedzenia i gościnność premium, projektowanie i projekt, doświadczenie technologiczne, technologia, technologia, technologia , Odbudowa i odzyskiwanie, w imieniu stowarzyszenia dyrektorów apartamentów wysokiej klasy (ALSD).

Edycja hybrydowa 2021 była w posiadaniu Liverpool Football Club, a także odbyła się konferencja na wysokim szczeblu, wystawie wiodące w branży produkty i usługi, oprócz wydarzeń sieciowych w Everton’s Goodison Park, a także M&S Bank Arena. Wydarzenie 2022 zostanie ogłoszone w nadchodzących tygodniach!

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector
#ALSD – Prowadzenie branży siedziby premium przez ostatnie 30 lat
#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla wiadomości, widoków i rozwoju branżowego

Udostępnij ten artykuł

You Might Also Like

Leave a Reply