Odwiedź Tampa Bay przedłuża sponsoring Norwich City w Premier League

, do Tampa Bay przedłużał współpracę z Norwich City, która awansowała do angielskiej Premier League w sezonie 2021–2022.

Umowa oznacza piąty sezon z rzędu, w którym zarówno cel, jak i klub, współpracowały razem. Obejmuje to odnowienie wyzwania w połowie czasu Tampa, przejęcie Tampa Bay w marcu na mecz House Norwich z Powerhouse Chelsea, oprócz przejścia do brandingu Tampa Bay na boisku Carrow Road.

Czytaj więcej

Odwiedź Tampa Bay nie jest jedynym miejscem na Florydzie, który odkrył sukces współpracujący z klubem w Premier League. Sprawdziłem naszą historię z września ubiegłego roku.

„Cieszymy się, że możemy przejść do naszego piątego sezonu z fantastyczną organizacją, jaką wyjeżdża do Tampa Bay, a także podziękowania z zespołem kierowniczym w Tampie za ich dalsze wsparcie”, stwierdził tymczasowy dyrektor przemysłowy Norwich City Sam Jeffrey. „Tampa Bay jest niezwykłym celem, a także regionem doskonałości sportowej, z ostatnimi sukcesami Buccaneers, Błyskawicy, Rowdies, a także promieni. Cieszymy się, że jesteśmy związani, ponieważ jesteśmy zadowoleni, że (odwiedź prezes Tampa Bay, a także dyrektor generalny) Santiago C. Corrada, a także (dyrektor ds. Reklamy) Patrick Harrison nadal widzi wartość pracy z naszym klubem. ”

Trudność w połowie Tampa Bay przyniosła zainteresowanie narodowe w całej Anglii, gdy pojawiła się podczas gry sportowej Sky w sezonie Norwich 2018–2019 w Premier League. „Piłka nożna” nie jest umożliwiona w tym sezonie od czasu ograniczeń Premier League z powodu Covid, więc w miejscu, w którym występ w przerwie sponsorowanej przez Tampa Bay będzie jeszcze jedną lokalizacją na rogu stoiska z sąsiedztwa Joma, łącząc dwóch fanów razem O ich szybkiej wiedzy Norwich City. Każdy regularny mistrz zostanie dodany do rysunku nagrody, aby wygrać wakacyjny pakiet w Tampa Bay dla dwojga.

„Jesteśmy tak zachwyceni, że możemy kontynuować naszą genialną, a także interesującą współpracę z Norwich City Football Club”, stwierdził Corrada. „Partnerstwo cieszy się dużą lojalnością, a także szacunkiem, a także rozwija się z wytrzymałości do siły. Podczas gdy ostatnie 18 miesięcy było dla nas wszystkich walką, stoimy razem, a także witamy okolicę, jaką na to, co ma do zaoferowania Trophy Sports Bay. Program przez cały rok Florida Sunshine. ”

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply