Niedźwiedź wprowadzają nową aplikację Edgbaston przed kampanią Blast

, gdy w piątek 28 sierpnia rozpocznie się sezon Vitality Blast 2020, wprowadził zupełnie nową aplikację mobilną, aby była jeszcze prostsza do przestrzegania niedźwiedzi z House on Tablet Tablet a także smartfony.

Dostępna do pobrania za całkowicie bezpłatną na iOS, a także Androida, nowa aplikacja Edgbaston sprawia, że fani jest jeszcze prostsze do przestrzegania fortuny Bears Vitality Blast z nowym strumieniem online meczu, z quizami, ankietami, a także innych interaktywnych funkcji, które są opracowywane w celu poprawy doświadczenia adwokata.

Aplikacja została opracowana głównie w PSV Eindhoven Koszulka celu Liverpool FC Koszulka poprawy wrażenia z dnia meczu, kiedy lokalizacja w Birmingham może bezpiecznie dopasować się do powrotu widzów. Obejmuje to wbudowane mobilne bilety, możliwość zakupu żywności, a także picia z siedzenia, a także interaktywnego przewodnika lokalizacji.

Chris Airey, szef reklamy, a także marki w Warwickshire CCC, powiedział:

Chcemy zaoferować niezwykle najlepsze wrażenia dla wszystkich, którzy zajmują się Edgbastonem, a także nową aplikację, aby pomóc naszym gościom w maksymalizacji ich dnia.

Podczas gdy pierwotnie zorganizowaliśmy się, aby wprowadzić na początku tego roku przed naszym głównym programem meczu, zmieniony program meczów odtwarzanych za zamkniętymi drzwiami umożliwił nam zainwestowanie znacznie więcej czasu w ustanowienie aplikacji, aby wspierać fanów zgodnych z Niedźwiedziami w domu.

Nadal mamy nadzieję, że będziemy pasować do widzów w dniu finałów Vitality Blast w Edgbaston 3 października, a także aplikacja może odgrywać znaczącą rolę we wspieraniu naszych operacji w dniu meczu, jeśli to możliwe, z zaletami mobilnych biletów, a także zamawiania żywności, a także żywności, a także Stade Rennais FC Koszulka żywności, a także żywności, a także jedzenia, a także żywności Pij oferując prostotę, a także wyższą pewność siebie dla wszystkich obecnych.

Aplikacja, która została założona przez Realfe Tech, jest zintegrowana z niedawno wprowadzoną witryną Edgbaston.com, która oferuje najnowsze wiadomości, a także informacje z Warwickshire CCC, Birmingham Bears, głównego programu meczu, a także Edgbaston Fundacja organizacji charytatywnej.

#Cricket #Edgbaston #youBears #FanExperience #Sportsbiz #SportStech

Wydanie ALSD Worldwide – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector, koncentrujące się na zwiększaniu dochodów poprzez nowe kompilacje, remonty, ekspansje i technologię usług – będzie hybrydową sprawą, z wydarzeniem fizycznym, odbędzie się w Premier League Mistrzowie, stadion Anfield FC FC, 12-13 października, aby być wirtualizowanym, aby zagwarantować, że nikt nie przegapi!

ALSD Worldwide 2020 będzie hybrydowym wydarzeniem z seminarium na wysokim poziomie, które zostanie przesyłane strumieniowo, sala wystawowa (fizyczna i wirtualna), za kulisami na Anfield, Goodison Park, a także M&S Bank Arena (fizyczna i wirtualna) , Oprócz różnych zdarzeń sieciowych (fizycznych i wirtualnych), zapewniając zoptymalizowane szanse na dzielenie wiedzy, sieć i działalność, czy to osobiście, czy praktycznie.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector

#ALSD – Prowadzenie branży siedziby premium przez ostatnie 30 lat

#SportsvenueBiz

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla wiadomości, widoków i rozwoju branżowego

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply