Komisarz Pac-12 Larry Scott otrzymuje przedłużenie umowy do 2022 r.

Larry Scott, komisarz i przewodniczący Pac-12 Enterprises, będzie kontynuował swoją podwójną rolę do lipca 2022 r. Konferencja Pac-12 przedłużyła umowę Scotta, która była, która była wygasły w przyszłym roku. Scott dotyczył Pac-12 w lipcu 2009 roku, kiedy był to Pac-10.

„Podczas kadencji Larry’ego konferencja została przekształcona nie tylko przez ekspansję, ale także postęp i doskonałość w prawie każdym aspekcie naszych działań”, powiedział Gene Block, kanclerz UCLA i przewodniczący Rady Dyrektorów Pac-12 Konferencja. „Wierzymy w jego odważną wizję Pac-12 i mamy wspaniałe zaufanie do zdolności Larry’ego do pomocy w napisaniu następnego rozdziału znakomitej historii naszej konferencji”.

Podczas pobytu w Pac-12 Scott nadzorował rebranding i ekspansję konferencji z dodaniem University of Utah i University of Colorado. Wydał także umowę o prawach mediów z ESPN i FOX i utworzył Pac-12 Networks, zintegrowaną firmę medialną. Ponadto Scott pomógł ustanowić inicjatywę zdrowotną studentów-sportowców z 12 uniwersytetami członkowskimi i odegrał rolę przywódczą w reformowaniu NCAA i innych zasad dotyczących dobrobytu studentów-sportowców.

Przed rozpoczęciem pracy w Pac-12 Scott pełnił funkcję prezesa i dyrektora generalnego Stowarzyszenia Tenisowego Kobiet. Pełnił także kilka stanowisk kierowniczych Reprezentacja Maroka w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wyższego szczebla w Stowarzyszeniu Profesjonalistów Tennis.

„Jestem bardzo zadowolony z tego, co udało nam się osiągnąć jako konferencja” – powiedział Scott – „jestem Ajax Koszulka głęboko zadowolony z wyrażania poparcia i pewności, jakie reprezentuje to rozszerzenie. Przed nami wiele wyzwań i możliwości, i nie mogę się doczekać współpracy AS Monaco Koszulka z naszymi prezydentami, dyrektorami sportowymi, administratorami, trenerami i studentami-sportowcami, aby w nadchodzących latach wejść na konferencję Pac-12 ”.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

You Might Also Like

Leave a Reply