National Lacrosse League rozszerza się na Fort Worth

National Lacrosse League przyznała franczyzę ekspansji Fort Worth w Teksasie, a 14. drużyna ligi ma rozpocząć grę w sezonie 2021–22. Po raz pierwszy NLL rozszerzył się na Teksas w swojej 34-letniej historii.

„Witamy Fort Worth jako nasz 14. zespół i jesteśmy podekscytowani współpracą z pierwszorzędną organizacją prowadzoną przez Billa Camerona, Grega Bibba i przywództwo w Dickies Arena, jednym z najważniejszych najnowocześniejszych obiektów w Stanach Zjednoczonych , Powiedział Nick Sakiewicz, komisarz NLL.

Zespół Fort Worth zacznie grać na New Dickies Arena. Arena 14 000 miejsc otworzyła swoje podwoje w listopadzie 2019 r. I jest domem dla występów Rodeo w Barcelona Koszulka Fort Worth. Zaplanowano organizację mistrzostw amerykańskiej konferencji sportowej i koszykówki kobiet w 2021 r. I turnieju NCAA 2022.

„Dickies Arena jest podekscytowana dodaniem NLL do Borussia Dortmund Koszulka listy wydarzeń”, powiedział Matt Homan z TDMC, prezes i dyrektor generalny Dickies Arena. „Uważamy, że istnieje solidny zespół własności wraz z siłą NLL. Z niecierpliwością czekamy na lokalną współpracę z Billem i zespołem Grega, aby upewnić się, że społeczność Fort Worth ma długoterminową franczyzę. ”

Nazwa zespołu Fort Worth, logo i kolory zostaną ogłoszone jeszcze w tym roku. Będzie to pierwsza drużyna w lidze, ponieważ ekspansja w 2018 roku na Long Nagoya Grampus Koszulka Island, Nowy Jork i Halifax, Nova Scotia.

„Fort Worth to światowej klasy miejsce sportowe i cieszymy się, że możemy powitać krajową franczyzę Lacrosse League w naszej społeczności i naszej spektakularnej nowej arenie Dickies”-powiedział Jason Sands, dyrektor Komisji Sportowej Fort Worth.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

You Might Also Like

Leave a Reply