USA Gymnastics wynajmuje dyrektor wykonawczy NBA na prowadzenie; Leung udostępnia wiadomość z członkami

Indianapolis – USA Gymnastics ogłosił, że Li Li Leung
został mianowany prezesem, a także dyrektorem generalnym organizacji. Leung pełnił funkcję Vice
Prezes National Basketball Association Club America Koszulka (NBA).

Leung zakłada swoją funkcję prezesa, a także dyrektora generalnego 8 marca po wykonaniu zadań z NBA, a także będzie miała siedzibę w siedzibie Gymnastics w USA w Indianapolis.

„Jestem zaszczycony, że jestem kolejnym dyrektorem generalnym USA gimnastyki, a także kierować organizacją, która odgrywa kluczową funkcję w sporcie, o którym bardzo zależy mi, a także miała tak duży wpływ na moje życie”, stwierdził Leung w oświadczeniu Wydany 19 lutego przez USA Gymnastics. „Jak wszyscy byłem zdenerwowany i zdenerwowany, gdy odkryłem nadużycie, a także instytucje, które wypuściły sportowców. Podziwiam zarówno odwagę, jak i wytrzymałość ocalałych, a także sprawię, że ich deklaracje zostały rozwiązane. Patrzę w przyszłość, aby współpracować z całą dzielnicą gimnastyczną w celu stworzenia dodatkowej modyfikacji, która wymaga, abyśmy wykonują kluczowe wysiłki w celu zwiększenia zdrowia i dobrego samopoczucia sportowców, a także bezpieczeństwa, a także opracowania usunięcia, a także integracyjnego planu przyszłego . Dla mnie jest to o wiele więcej niż praca: to Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka osobiste powołanie, na które jestem gotowy odpowiedzieć. ”

Leung zaczął walczyć z gimnastyką w wieku 7 lat, a także był członkiem amerykańskiego młodszego zespołu szkoleniowego reprezentującego USA w 1988 Junior Pan American Games. Była również członkiem zespołu gimnastycznego University of Michigan, która zdobyła wiele ogromnych 10 tytułów, a także rywalizowała w mistrzostwach NCAA podczas jej czterech lat w zespole. Była instruktorem gimnastyki wolontariusza, zdobywając dwa stopnie magistra na University of Massachusetts-Amherst.

W wiadomości do społeczności gimnastycznej USA Leung powiedział: „Jak wszyscy wiedzą, USA gimnastyka jest w ważnym punkcie zwrotnym, a także mamy okazję spojrzeć w przyszłość, a Cerezo Osaka Koszulka także iść naprzód. Mam doświadczenie, zaangażowanie, determinację, a także punkt widzenia, aby zrobić to, czego potrzeba, aby odbudować organizację, a także chcę pomóc w prowadzeniu tej transformacji, aby odbudować społeczność w zależności od wiarygodności gimnastyki USA. Podobnie jak wiele rodzin gimnastyczek, moje gospodarstwo domowe poświęciło się dla tego sportu. Moi rodzice poruszyli nasz dom, aby moje rodzeństwo, a także być lepszym do szkolenia. Trenowałem jako elitarna gimnastyczka, a także rywalizowałem w wielu wydarzeniach gimnastycznych w USA. Byłem członkiem amerykańskiego młodszego zespołu szkoleniowego, a nawet miałem okazję reprezentować USA podczas Junior Pan American Games 1988. ”

Leung stwierdziła, że rozpoczęła zawód w zarządzaniu sportem, co stwierdziła, że jej doświadczenia stanowiły jej punkt widzenia, a także umiejętności zarządzania tą rolą.

„Moim priorytetem, kiedy po raz pierwszy zaczynam, będzie słuchać, a także odkryć od obecnych, a także byłych sportowców, trenerów, właścicieli klubów, satysfakcji, sędziów, a także całej okolicy, podróżując po kraju, aby zrozumieć Wiele osób, jak to możliwe. Planuję również opracować, a także doświadczony zespół administracyjny, który może pomóc w produkcji, a także przeprowadzić nową wizję gimnastyki USA, która stawia sportowców na pierwszym miejscu. ”

W swoim liście do członków Leung prosi, aby ona i organizacja została osądzona na podstawie jej działań. „Odkryjemy z przeszłości, a także spojrzymy w przyszłość, aby się zagoić, a także odbudować”.

You Might Also Like

Leave a Reply