Podcast golfowy: Dokładnie grać poza swoją strefą komfortu

Dr Patrick Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Cohn, golf psychologii, a także autor programu płyty CD „Golfer’s Mental Edge”, uczy amatorskich golfistów, jak ulepszyć ich mentalne Gra w golfa.

Podczas sesji psychologii golfowej w tym tygodniu mentalna gra w golfa, a także autor The Mental Game of Golf, Dr Cohn, pomaga golfistom zniknąć, gdy ma świetną rundę.

httpss: //media.libsyn.com/media/golfpsychology/golf_podcast119_keep_round_ing.mp3

*Pobierz podcast Golf Psychology #119 (kliknij prawym przyciskiem myszy, a także „Zapisz jako” na komputerze)

*Uzyskaj bezpłatny raport zaufania do golfa, aby ulepszyć swoje procedury Preshot.

*Dowiedz się więcej o programach psychologii golfa Dr. Cohna.

*Sprawdź CD golfisty Mental Edge, a także program skoroszytu.

Naucz się sprawdzone strategie wykonywania z Gremio Koszulka pewnością!

Czy doświadczasz kruchej pewności siebie po nieudanych trafieniach, zabawy z ścisłymi lub wysokimi oczekiwaniami, które podważają pewność siebie lub niemożność swobodnego gry, a także zrelaksowaną na kursie?

Jeśli doświadczasz braku skupienia, niskiej pewności siebie lub innych wyzwań związanych z grą mentalną na polu, nie możesz osiągnąć swojego prawdziwego potencjału golfa…

Skuteczni golfiści odkryli dokładnie, jak występować z ostatecznym zaufaniem do konkurencji, więc ustanowiliśmy skoroszyt golfisty Mental Edge, a także program CD, aby ci to pomóc!

Program golfisty Mental Edge obejmuje 8 najlepszych sesji treningowych mentalnych, które robię z moimi osobistymi stażystami, aby pomóc im zwiększyć ich grę mentalną, a także zwiększyć spójność kursu.

Program golfisty Mental Edge obejmuje 8 płyt CD, które wzmacniają pewność siebie, nagrywania audio MP3, a także 8-sesji skoroszytu Golfera Mental Edge.

Mentalna krawędź golfisty: 8-tygodniowy plan ostatecznego zaufania

Co mówią stażyści?
„Strona mentalna jest cokolwiek w golfa – możliwość zobaczenia twojego strzału lub linii, a także zaufanie, że możesz trafić ten strzał lub putt. Dr Cohn pomógł mi zaufać mojej gry, a także w udarzeniu. ”
~ Frank Lickliter, zwycięzca Nike Tour, Nike Tour

„Mój poziom pewności nigdy nie był wyższy! Nie mogę dokładnie powiedzieć, jak wyraźnie mogłem uwierzyć podczas wszystkich czterech rund szkolenia. Prosty plan gry, który mi zapewniłeś, naprawdę mnie skupił. Mój poziom pewności nigdy nie był wyższy podczas turnieju. Bez względu na to, ile presji było, mogłem zarządzać swoimi myślami i wykonać. Podziękuj tobie dr Cohn! ”
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naucz się potężnych strategii zaufania do golfa!

Czy popełniasz jakiekolwiek „kosztowne” błędy gry mentalne podczas rutyny z przedpotliwością?

Sprawdź: 6 „kosztownych” błędów golfistów popełniają swoje przedostwo

Pobierz nasz bezpłatny raport zaufania do golfa!

Tutaj odkryjesz najlepsze strategie gier mentalnych, którą musisz zawierać, 6 metod, które rozkłada się Twoja rutyna mentalna, dlaczego niezdecydowanie jest twoim najgorszym przeciwnikiem w golfa, a także więcej!

6 „Kosztownych” błędów golfiści popełniają swoją przedostaną rutynę

Co mówią klienci?

“Dr. Cohn, moja gra w golfa uległa poprawie od czasu, gdy po raz pierwszy wylądowałem na PeakSports.com! Zapewniłeś mi wystarczającą ilość informacji, aby natychmiast ulepszyć! Potem było to proste, oczywiste, że było subskrybentem szczytów! Podziękuj dla ciebie za pomoc w ulepszeniu mojej gry, a także przyjemności – nawet z dnia na dzień! Masz rację! ”
~ Randall Estes

Zwiększ swoją pewność siebie, a także skup się na profesjonalnym coachingu gry mentalnej!

Mistrz trener gry mentalnej, dr Patrick Cohn, może pomóc w pokonaniu problemów z grą mentalną z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub przez Skype, Facetime lub Telefon. Zadzwoń do nas bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o różnych programach coachingowych!

Co mówią nasi stażyści?
“WOW!!! Arsenal FC Koszulka Co ja miałem tydzień. Byłem w stanie występować z pewnością, która umożliwiła mojemu stylowi promieniowanie przez – nie wchodząc na arenę, zachowując ten wygląd „jelenia w światłach” lub uczucia. Przestałem oceniać siebie podczas występu, a także naprawdę opuściłem arenę po tym, jak moje wzory czuję, że doświadczyłem wielu zabawy. podziękować ci tak bardzo ”.
~ Julia Dreyer, mistrz narodowy jeździec

Leave a Reply