Appalachian Trail Record Record

Oto jak Meltzer biegał z Maine do Gruzji w 45 dni, 22 godziny.

18 września o 3:38 rano profesjonalny Ultrarunner Karl „Speedgoat” Meltzer wyłonił się z południowego terminalu Appalachian Trail w Springer Mountain, Ga. I ustanowił nowy rekord prędkości Appalachian Trail Thrue z czasem 45 dni 22 godziny i 38 minut.

48-letni sportowiec Red Bull ukończył 2190-kilometrowy szlak Appalachów w rekordowym 45 dni 22 godzin i 38 minut. Jego ostatni dzień wysiłek spowodował 83 mile po ukończeniu 44 kolejnych dni 47-milowych wędrówek.

Meltzer rozpoczął swój wspierany bieg o godzinie 5 rano 3 sierpnia od Mt Katahdin w stanie Maine i średnio około 47 mil dziennie w tempie 3,2 mil na godzinę. Czas Meltzera pokonuje poprzedni rekord o wiele ponad 10 godzin, który został ustalony przez Scotta Jurek w 2015 roku.

Osiągnięcie Meltzer pojawia się po dwóch poprzednich próbach rekordów prędkości na Szlaku Appalachów w 2008 i 2014 roku.

„To była długa podróż” – powiedział Meltzer, sportowiec Red Bull. „Próbuję uzyskać ten rekord od ośmiu lat i w końcu odniosłem sukces. Po prostu zajęło mi to trzy próby. To teraz bardzo wyjątkowy czas, absolutnie znaczek w mojej karierze. ”

Projekt, w planowaniu znacznie ponad dwa lata, został osiągnięty dzięki małej ekipie złożonej z ojca Meltzera, Karla Sr. i szefa załogi Eric Belz. Inni dołączyli do załogi, aby wesprzeć Meltzer przez krótki czas podczas wędrówki, w tym żona Meltzera i innych ultrarunnerów. Załoga codziennie podróżowała obok Meltzera, dostarczając mu żywność, wodę, opiekę medyczną i wsparcie logistyczne. Posiłki zostały przygotowane i pobierane w furgonetce, która również służyła jako Meltzer i Spirs Sleeping Belz.

„Eric Belz był najlepszy. Karl Senior był niesamowity – powiedział Meltzer o swojej załodze. „Dla załogi trwałe 46 dni było dla nich prawdopodobnie trudniejsze niż dla mnie. Bez nich tak się nie stało ”.

Czas Meltzera na szlaku zwykle rozpoczął się około 5 rano i zakończył się między 19:00. i 21.00 Z kilkoma dużymi posiłkami w ciągu dnia składającego się ze steku, smażonego kurczaka, lodów, masła orzechowego i kanapek z galaretkami, hamburgerami, warzywami gotowanymi na parze, makaronem, czerwonym bykiem i piwem (podczas kolacji). Meltzer uśredniał 60-70 minut między czasem, w którym zszedł ze szlaku, a kiedy poszedł spać; Kilkakrotnie spał na samym szlaku, a nie w swojej furgonetce.

Po ukończeniu prawie 46 kolejnych dni Meltzer podjął około 4,2 miliona kroków (92 300 AVG. Dziennie), spalił 345 100 kalorii (7500 AVG. . Załoga Meltzera nadążyła za nim za pomocą urządzenia do śledzenia punktów powiązanych z satelitarnym, który zgłaszał jego obecną lokalizację co dwa do trzech minut.

Szlak Appalachów biegnie z Maine do Gruzji, rozciągając się 2190 mil przez 14 stanów. Jest to mniej więcej odległość między Los Angeles a Waszyngtonem, jak wrony. Wędrca doświadczy 464 500 stóp zmiany wysokości lub 16 podjazdów Mt. Everesta. Według Appalachi Conservancy Conservancy Conservancy Conservancy w Appalachian Trail That Handle Co roku próbuje Appalachian Trail Thrue Thrucze, ale tylko jeden na czterech turystów kończy podróż, i zazwyczaj zajmuje one od pięciu do siedmiu miesięcy, aby ukończyć cały szlak.

„Najważniejszym wydarzeniem szlaku jest tutaj (na końcu), ale to także magia tego miejsca. Samo bycie na szlaku jest naprawdę punktem kulminacyjnym – powiedział Meltzer.

Meltzer jest jednym z wielu znakomitych ultrarunnerów i posiada rekord większości zwycięstw zawodowych w wyścigach o długości 100 mil, w tym pięć stu milowych przebiegów wytrzymałościowych i sześciu przebiegach wytrzymałościowych Wasatch Front 100 mil.

Leave a Reply